Author: e***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I recieived mine and love it so much , it's just long enough ❤️
Màu sắc: màu đen
Price: 417.000₫
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black |
| Type | Wigs With Hat |
| Curl | Braiding |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 320 g |
| Chiều dài | 50 cm |
| Đầu | 56 cm |
| SKU | sb2304265851922296 |
Author: e***o
Date:
Review: I recieived mine and love it so much , it's just long enough ❤️
Màu sắc: màu đen
Author: n***4
Date:
Review: the wig is so good but it was small for me , would request if they can have some extra sizes to choose from .
Màu sắc: màu nâu
Author: i***r
Date:
Review: looking good on me
Màu sắc: Nhiều màu
Author: t***a
Date:
Review: Nice wig buy it I recommend it
Màu sắc: Nhiều màu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm